Zabezpieczenie telematyczne przed kradzieżą

Jako ceniony wśród odbiorców polski producent zabezpieczeń transportowych, przygotowaliśmy dla naszych klientów atrakcyjną ofertę niezawodnych oraz inteligentnych rozwiązań. Umożliwiają otwieranie blokad w sposób zdalny – bez użycia kluczy. Co więcej, pozwalają na śledzenie stanu zabezpieczenia pojazdu w czasie rzeczywistym. Blokady można podłączyć do modułu telematycznego, umieszczonego w pojeździe, ciągniku lub naczepie. Spełniają wszelkie standardy jakości i bezpieczeństwa, a w tym wymagania TAPA TSR oraz BAT V1 / V2 / V3.

Czytaj więcej

Zaawansowane zabezpieczenia transportowe/telematyka

Zaawansowany zamek ręczny BDL-I Trailer Lock dedykowany jest wszystkim przyczepom zainstalowanym wewnętrznie. To nic innego, jak blokada o podwyższonym poziomie bezpieczeństwa, montowana od wewnątrz drzwi naczepy. Wyposażona została w zewnętrzny panel otwierający. Stanowi doskonałą alternatywę dla zabezpieczeń zamykanych za pomocą kłódek. Po włożeniu i przekręceniu klucza mechanizm zostaje zwolniony lub zamknięty. Z tego rozwiązania chętnie korzystają przedstawiciele branży dystrybucji krajowej i międzynarodowej. Idealnie sprawdzi się w przypadku towarów przewożonych w miastach z dużą ilością punktów DEPO.

Naszym klientom polecamy także czujniki otwarcia drzwi naczepy TIR z alarmem dźwiękowym PVA-DS. To niezbędny element wyposażenia każdego pojazdu ciężarowego, który chroni naczepę przed kradzieżą. Nie tylko mechanicznie zabezpiecza tylne drzwi, ale także przekazuje informację kierowcy oraz osobie zarządzającej flotą, że drzwi są otwarte. Taka opcja pozwala na błyskawiczną reakcję oraz zapobiega poważnym stratom materialnym. Jeżeli alarm jest aktywny, a pole magnetyczne czujnika drzwi naczepy zostanie przerwane, następuje uruchomienie sygnału dźwiękowego o głośności do 125 dB. Sygnał można wyłączyć poprzez dezaktywację alarmu z poziomu pilota.

Protect Vehicle – najlepsze zabezpieczenia transportowe

Prezentujemy naszym klientom zaawansowany zamek BDI przeznaczony do kontenerów roletowych. Stanowi zintegrowaną plombę elektryczną. Jest to mechanizm zamykania o dużej wytrzymałości, wyposażony we własne źródło zasilania. Został zaprojektowany z myślą o zwiększeniu wydajności i zapewnieniu lepszego poziomu kontroli dla operatora. Jest to niezwykle elastyczne rozwiązanie, które można dostosować do własnych potrzeb. Zamek montowany jest wewnątrz lub na zewnątrz pojazdu oraz zamykany ręcznie, bądź automatycznie. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą już dziś zachęcamy do kontaktu i złożenia zamówienia.