Zabezpieczenie samochodów dostawczych do 3,5 t przed kradzieżą

Zabezpieczenia antykradzieżowe zabudowy do 3,5 t — postaw na sprawdzone rozwiązania
Jeśli zastanawiasz się, jak zabezpieczyć zabudowe do 3,5 t przed kradzieżą to trafiłeś na właściwą stronę internetową. W naszej ofercie znajdziesz blokady, które powstały z myślą o takiej właśnie masie. Każde zabezpieczenie zabudowy do 3,5 T jest wynikiem wnikliwej analizy metod stosowanych przez złodziei. Produkty z serii Maxi, Bar Lock i Lock chronią bowiem te elementy pojazdu, które są na celowniku włamywaczy. Te, uważane przez nich za najłatwiejsze do sforsowania — drzwi boczne i tylne (klamry otwierania, skrzydła). Zaskocz włamywaczy. Chroń przewożony towar, stosując zabezpieczenie zabudowy do 3,5 t.

Czytaj więcej

Zabezpieczenia antykradzieżowe zabudowy do 3,5 t — dlaczego warto

Dlaczego warto wybrać akurat nasze zabezpieczenia zabudowy do 3,5 t? Co nas wyróżnia? Przede wszystkim stawiamy na materiały, które uchodzą za niezniszczalne, takie jak np. stal hartowana. Co więcej, ważne są dla nas również względy praktyczne. Dlatego, montaż zabezpieczeń jest łatwy i stosunkowo szybki — od godziny do dwóch. To mniej więcej tyle, ile trwa mecz piłki nożnej. A ile czasu zajmie rabusiowi pokonanie takiego zabezpieczenia? Na tyle dużo, że zdąży zrezygnować ze swoich niecnych planów.

Zabezpieczenia antykradzieżowe zabudowy do 3,5 t — gdzie się sprawdzi

Tego typu zabezpieczenie to idealne rozwiązanie w przypadku samochodów dostawczych, niewielkich przyczep, naczep typu box oraz ciężarówek, które nie przekraczają dopuszczalnej wagi. Jeśli zajmujesz się transportem, nie musisz już zastanawiać się, jak zabezpieczyć zabudowe do 3,5 t przed kradzieżą. Dzięki naszym produktom to łatwiejsze niż myślisz. Sprawdź.