Alarmy / kamery / monitoring pojazdów

Czy da się chronić przewożony towar 24 godziny na dobę? Co w sytuacji, kiedy ma przerwę, idzie coś zjeść lub gdy zwyczajnie chce odpocząć? Czy czujność na postoju wystarczy? A co w sytuacji, gdy kierowca musi się przespać. Jak zadbać jednocześnie o spokój kierowcy i bezpieczeństwo transportu? Odpowiedź jest prosta. Wyposaż swoją flotę samochodową w alarm i monitoring pojazdów.

Alarm i monitoring transportu — nie kuś losu

Być może kierowcę zbudzi niepokojący hałas w nocy, na parkingu. Być może uda mi się obudzić w porę i przegoni złodzieja; i mimo ciemności zapamiętał numery rejestracyjne lub choćby wygląd pojazdu. Niestety, może zdarzyć się tak, że złodziej będzie szybszy. Włamie się do kontenera i ukradnie towar albo jego łupem stanie się paliwo. Nie ryzykuj. Wykorzystaj najnowsze technologie i przechytrz złodziei. Postaw na monitoring transportu oraz system alarmowy, który skutecznie odstraszy rabusiów.

Monitoring pojazdów i nie tylko — sprawdź naszą ofertę

W tym dziale znajdziesz narzędzia, które umożliwiają monitoring naczepy oraz całego pojazdu (kamery Orlaco, systemy alarmowe, oraz kamery PVS. Każdy system bezpieczeństwa, który posiadamy w ofercie, powstał z myślą o monitoringu naczep lub zbiornika paliwa, czyli elementów pojazdu , które są na celowniku przestępców. Jeśli chodzi o ten przeznaczony dla chłodni, jest to system czujników, który uruchamia się, kiedy osoba nieuprawniona próbuje otworzyć drzwi naczepy. Co więcej, istnieje możliwość synchronizacji czujników z systemem GPS, dzięki czemu informacja może zostać natychmiast przekazana do Twojej firmy transportowej. Kolejną zaletą naszego systemu jest ogromna rozpiętość, jeśli chodzi o temperaturę, w której czujniki mogą pracować — od -40 do 85 stopni Celsjusza Uzupełnieniem systemu bezpieczeństwa dla floty samochodowej jest zapewne monitoring w czasie rzeczywistym. Do wyboru są kamery dwóch znanych marek: kamery Orlaco oraz kamera PVS, a także uniwersalny system alarmowy. tejże firmy. W naszej ofercie znajdziesz zarówno system alarmowy do zbiornika paliwa, jak i do naczepy. Szczegółowe dane techniczne znajdziesz na karcie produktowej wybranego urządzenia.

System alarmowy dla zbiornika paliwa czy naczepy — nie wybieraj

Nigdy nie wiadomo, na co “polują” złodzieje. Być może chodzi “tylko” o paliwo, a może jednak o wartościowy towar, który przewozisz. Bez względu na to, jaka jest odpowiedź, Ty zawsze będziesz stratny. Dlatego najlepszym wyjściem jest pełne zabezpieczenie, to znaczy, zarówno naczepy, jak i zbiornika na paliwo. Wówczas nic Cię nie zaskoczy. Zainwestuj w kompleksowe zabezpieczenie, a Twoja flota samochodowa będzie pod czujnym okiem nowoczesnej technologii i żaden złodziej przed nim nie umknie.