PROTECT-VEHICLE

Jesteśmy polskim producentem zabezpieczeń transportowych PROTECT-VEHICLE, oraz autoryzowanym i wyłącznym przedstawicielem holenderskich firm: SBS Safety & Security Products BV, zabezpieczeń zaawansowanych marki MAPLE z WIelkiej Brytanii, systemów monitorowania holenderskiej firmy ORLACO a także rozwiązań telematycznych niemieckiej firmy THEFTEX.

Współpracujemy z firmami transportowymi i bazami logistycznymi w całej Europie. Nasze produkty to autorskie, nowatorskie projekty i rozwiązania, które są objęte Międzynarodową Ochroną Własności Intelektualnej oraz Międzynarodowymi Patentami.

Nasi konstruktorzy stale pracują i udoskonalają zabezpieczenia z serii PROTECT VEHICLE. SBS Safety & Security Products jest naszym wiodącym Partnerem i stanowi doskonałe wzmocnienie naszej oferty. Dodatkowo oferta THEFTEX wzbogaca wachlarz zabezpieczeń przeciw kradzieżowych dedykowanych do naczep plandekowych i monitorowania pojazdów. ORLACO, to z kolei systemy kamer zapewniających widoczność i bezpieczeństwo wokół specjalistycznych sprzętów. Systemy telematyczne Fela, Mape, Theftex, które obecnie są niezbędną i integralną częścią zabezpieczeń mechanicznych wyczerpują praktycznie wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów zapewniając im komfort stałego monitorowania stanu i pozycji przewożonych ładunków.

Od roku 2019 jesteśmy oficjalnym członkiem TAPA (Technology Asset Protections Association), międzynarodowej organizacji, która wyznacza standardy bezpieczeństwa w biznesie i transporcie.

Przygotowujemy firmy transportowe do międzynarodowych audytów związanych z podnoszeniem poziomu bezpieczeństwa świadczonych przez nich usług transportowych i logistycznych w łańcuchu dostaw.

Dzięki zabezpieczeniom PROTECT-VEHICLE, SBS, THEFTEX, ORLACO firmy spedycyjne specjalizujące się w transporcie drogowym, kolejowym i morskim, ale również w kompleksowych usługach logistycznych zyskują wiarygodność u swoich Klientów i jednocześnie dają bezcenne poczucie bezpieczeństwa przewożonego ładunku w całym łańcuchu dostaw.