Blokady Drzwi Naczepy

Zabezpieczenie naczepy przed kradzieżą — nie daj się zaskoczyć

Każdy właściciel firmy transportowej wie, że najważniejszą, a co za tym idzie — najcenniejszą częścią samochodu dostawczego, jest naczepa. Właśnie tutaj znajduje się przecież przewożony towar. Ładunek wart kilka, a czasem nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Nic dziwnego, że tego typu transporty są w dzisiejszych czasach łakomym kąskiem dla złodziei. Wystarczy chwila nieuwagi czy postój na niestrzeżonym parkingu, by doszło do włamania. W takim razie, jak zabezpieczyć naczepę przed kradzieżą? Najlepszą metodą jest odpowiednia, tzn. skuteczna, blokada drzwi naczepy.

Blokada drzwi naczepy — korzyści

Dodatkowe zabezpieczenie naczepy może okazać się przewagą konkurencyjną Twojej firmy na rynku transportowym. Większe bezpieczeństwo to coś, co może być decydujące, kiedy potencjalny klient będzie porównywał oferty. W końcu, chodzi o powierzenie towaru. A przecież od tego, czy dotrze on na miejsce zależy powodzenie niejednego biznesu czy przedsięwzięcia. Nietypowe zabezpieczenie naczepy przed kradzieżą to dowód odpowiedzialności. Tego, że każdy klient jest dla Ciebie ważny; a o jego interesy dbasz tak, jak o swoje. Jak widzisz zabezpieczenie naczepy przed kradzieżą może przyczynić się do większego zaufania klientów, a co za tym idzie — większej liczby zleceń.

Zabezpieczenie naczepy — o czym warto pamiętać

Zabezpieczenia antykradzieżowe naczepy to nie tylko blokada drzwi naczepy, ale również bocznych kurtyn i dachu. Czasem bowiem trudno sobie nawet wyobrazić, jak pomysłowi potrafią być złodzieje i co mogą zrobić, by dostać się do naczepy i ją splądrować. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz blokady i zabezpieczenia naczepy, które blokują dostęp z każdej strony. Dzięki temu będziesz miał pewność, że żadna nieuprawniona osoba nie dostanie się do przestrzeni ładunkowej.

Zabezpieczenie naczepy przed kradzieżą — nasza oferta

Nasze zabezpieczenia antykradzieżowe naczepy, nadają się do każdego typu kontenera (morskiego, spedycyjnego), chłodni, samochodów dostawczych powyżej 3,5 t oraz samochodów ciężarowych. W tej kategorii znajdziesz zabezpieczenia naczepy wykonane ze stali nierdzewnej, materiału, z którym żaden złodziej nie ma nawet najmniejszych szans. Dzięki wzmocnieniu w odlewie, przecięcie takiego zabezpieczenia jest praktycznie niemożliwe. Co więcej, inteligentny mechanizm blokuje równocześnie prawe i lewe drzwi, a to oznacza, że złodziej nie ma żadnej możliwości, by dostać się do środka. Co jeszcze wyróżnia nasze zabezpieczenia naczepy? Praktyczne rozwiązania, takie jak montaż na stałe, śruby, zamontowane tak, by nie były widoczne od zewnętrznej strony oraz plandeka, która chroni blokadę przed brudem, kurzem czy dostaniem się wody do środka.