Serwis zabezpieczeń antykradzieżowych

Choć specjalizujemy się w sprzedaży dedykowanych blokad i zabezpieczeń transportowych, oferujemy również fachowy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny takich produktów, jak: cylindry, kłódki oraz wkładki. To doskonałe rozwiązanie dla naszych klientów, które zapewnia daleko idące oszczędności. Protect Vehicle stawia na profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy.

Z naszych rozwiązań chętnie korzystają firmy transportowe i bazy logistyczne w całej Europie. Oferujemy autorskie i innowacyjne projekty, które objęte są Międzynarodową Ochroną Własności Intelektualnej oraz Międzynarodowymi Patentami. Nasza wykwalifikowana kadra stale udoskonala zabezpieczenia transportowe, dostępne w naszej ofercie.

Wiemy, że bezpieczeństwo pojazdu bardzo często zależy od detali, które chronią przewożony towar przed zniszczeniem lub kradzieżą. Należą do nich kłódki antywłamaniowe, cylindry oraz wkładki. Dlatego zapewniamy skuteczny serwis najmniejszych elementów niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania zabezpieczeń.

Chcesz skutecznie uchronić swój pojazd lub towar przed kradzieżą? Postaw na niezawodne systemy blokad od Protect Vehicle. Zapewniamy najwyższej jakości serwis – nawet po upływie terminu gwarancji. Spełniamy oczekiwania naszych najbardziej wymagających klientów. Już dziś zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.