Naczepa izoterma - zabezpieczenia antywłamaniowe

Wybierając się w podróż, której celem jest dostarczenie towaru w określone miejsce, osoby i podmioty odpowiedzialne za ten proces powinny zadbać m.in. o zabezpieczenie ładunku. Jak zadbać o ochronę naczep plandekowych? Warto w tym celu sięgnąć po produkty oferowane przez naszą firmę. Dostarczamy sprawdzone i cieszące się dobrymi opiniami kierowców zawodowych rozwiązania antywłamaniowe pozwalające spać spokojnie i zapomnieć o zagrożeniu, które towarzyszy przewozowi towarów. Sprawdź i zamów nasze systemy alarmowe, urządzenia śledzące, blokady mechaniczne i inne profesjonalne propozycje!

Czytaj więcej

Szeroki wybór zabezpieczeń antywłamaniowych naczep plandekowych

Codziennie można usłyszeć o kradzieżach ładunków transportowanych w ciężarówkach, które są organizowane przez dobrze zaopatrzonych i profesjonalnych złodziei. Standardowe mechanizmy ochronne stosowane fabrycznie w naczepach są dla nich bardzo prostą przeszkodą – potrafią sobie poradzić z nimi w kilka chwil, przedostając się do środka konstrukcji plandekowej. Jak im to uniemożliwić? Odpowiedź nasuwa się sama – zamontować dodatkowe zabezpieczenia antywłamaniowe, takie jak te oferowane przez naszą firmę.

W naszym asortymencie znajdują się m.in. różnego rodzaju zamki o podwyższonym standardzie ochrony, które mogą być wyposażone w liczne innowacyjne funkcje. Niektóre modele da się obsługiwać w sposób bezkluczowy, np. przy użyciu specjalnej karty magnetycznej czy poprzez wprowadzenie ustalonego wcześniej kodu PIN. Tego rodzaju zabezpieczenia antywłamaniowe naczep plandekowych łączą nowoczesne rozwiązania z solidnością wykonania. Inną wartą uwagi propozycją są systemy alarmowe, które również można znaleźć w naszej ofercie.

Zabezpieczenia antywłamaniowe naczep plandekowych na najwyższym poziomie

Sprzedajemy zaawansowane układy składające się z czujników zainstalowanych w kluczowych miejscach pojazdu, które wykonują określone czynności w razie wykrycia podejrzanych czynności, np. uruchamiają sygnały dźwiękowe w momencie nieautoryzowanego otwarcia naczepy plandekowej. Antywłamaniowe zabezpieczenie alarmowe poza ładunkiem obejmuje także inne newralgiczne obszary w samochodzie ciężarowym, jak jednostka napędowa, kabina czy koła. Nowoczesnych rozwiązaniem są także specjalne urządzenie śledzące odpowiedzialne za stały monitoring pojazdu. Dzięki nim w razie kradzieży istnieje możliwość zlokalizowania go i tym samym nakrycia przestępców na gorącym uczynku.

Niezależnie od rodzaju zamówionego zabezpieczenia antywłamaniowego naczepy plandekowej zapewniamy wiarygodność pochodzenia, precyzję działania i pełną zgodność podawanej na naszych stronach specyfikacji z rzeczywistymi parametrami poszczególnych urządzeń i mechanizmów. Zachęcamy do kupna!