Zabezpieczenia kontenerów morskich

Bez transportu morskiego ludzie na całym świecie nie mogliby cieszyć się towarami, które dziś są uważane za ogólnodostępne. Dzięki rozwojowi nauki i techniki spedycja morska nie stanowi już takiego wyzwania, jak jeszcze kilkadziesiąt lat temu. Nie zmienia to jednak faktu, że w czasie długiej podróży, jaką jest bez wątpienia transport morski, towar nie jest bezpieczny w 100%. Ja to zmienić? Co zrobić, by ładunek dotarł na miejsce w nienaruszonym stanie (i w komplecie)? Postaw na dodatkowe zabezpieczenie kontenera.

Zabezpieczenie kontenera przed kradzieżą — dlaczego warto

Zabezpieczenie kontenera czy ubezpieczenie transportu? Nie warto wybierać. Chociaż rekompensata w ramach polisy może pomóc, zawsze będzie wiązała się z mnóstwem formalności, problemów i co tu dużo kryć — nieprzyjemności. Lepiej przecież zapobiec kradzieży niż mierzyć się z jej konsekwencjami. A te w przypadku niedostarczenia towaru, mogą być długofalowe i dotyczyć wielu osób. To oznacza wielotysięczne, a nawet wielomilionowe straty dla powiązanych biznesowo przedsiębiorstw, a na końcu, dla konsumentów, którzy nie znajdą towaru na sklepowych półkach. Co więcej, kradzież czy uszkodzenie towaru w czasie transportu, przełoży się na spadek zaufania klientów, kłopoty wizerunkowe, mniej zamówień i spadek obrotów. Niestety, jedna zła opinia może zrujnować wszystko, na co pracowałeś wiele lat. Nie pozwól, by zawiedzeni klienci odeszli do konkurencji. Chroń interesy swoje i swoich klientów, wybierz zabezpieczenie kontenera przed kradzieżą.

Jak zabezpieczyć kontener przed kradzieżą

Celem każdego zabezpieczenia jest to, by osoby nieuprawnione nie miały dostępu do zawartości kontenera. Chodzi oczywiście o udaremnienie próby włamania i kradzieży towaru. Jak zabezpieczyć kontener przed kradzieżą? Z pomocą przychodzi najnowsza technologia, dzięki której możliwa jest skuteczna blokada kontenera, a dokładnie — blokada drzwi kontenera. Istotna jest tutaj wytrzymałość takiego zabezpieczenia. Jego odporność na próby zniszczenia. Niekwestionowanym zwycięzcą, “przeciwnikiem” nie do pokonania jest stal. Właśnie dlatego, zdecydowaliśmy się na współpracę z firmami które zabezpieczenia drzwi kontenera produkują właśnie z tego surowca.

Zabezpieczenia drzwi kontenera i nie tylko — nasza oferta

W naszej ofercie znajdziesz zarówno zabezpieczenia drzwi kontenera (blokada drzwi kontenera), jak również, zabezpieczenie antykradzieżowe samochodu. Współpracujemy z czołowymi producentami tego typu zabezpieczeń. Każda blokada kontenera posiada odpowiedni certyfikat (szczegóły na karcie danego produktu), a jej montaż zajmuje mniej niż 2 godziny. Bez względu na to, czy chodzi o zabezpieczenia antykradzieżowe samochodu czy zabezpieczenie kontenera, jedno jest pewne, inwestycja w bezpieczeństwo zawsze Ci się zwróci.