Aktualności

VIII Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki – TransLogistica Poland

W imieniu swoim oraz organizatorów serdecznie zapraszamy na VIII Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki, które odbędą się w dniach 3-5.11.2021 w Centrum EXPO XXI w Warszawie. TransLogistica Poland to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla osób związanych z transportem, spedycją i logistyką. Jest świetną okazją do spotkania dla producentów i dystrybutorów wszelkiego rodzaju, a więc przedsiębiorstw korzystających lub poszukujących usług TSL.
Tegoroczna edycja zgromadzi rekordową ilość wystawców w ilości aż 285 stoisk. Prawie połowa (45%) wystawców to przedstawiciele firm zagranicznych. Dwie hale Centrum EXPO XXI mają odwiedzić ponad 8000 uczestników a spodziewana ilość może osiągnąć aż 10tys. osób.
Targi odbywać się będą w dniach:
  • Środa 3 listopada w godz. 10:00-16:30
  • Czwartek 4 listopada w godz. 10:00-16:30
  • Piątek 5 listopada w godz. 10:00-15:00

 

 

Targi Transportu i Logistyki odbywać się będzie kolejna edycja ogólnopolskich targów pracy, dedykowanej dla branży Transport – Spedycja – Logistyka. Ideą przedsięwzięcia jest zgromadzenie z jednej strony wiarygodnych pracodawców, oferujących nowe miejsca pracy i rozwój zawodowy. Z drugiej strony spotkanie specjalistów i osób poszukujących pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego w tej branży. To również miejsce dla absolwentów i studentów uczelni wyższych, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy i myślą o związaniu swojej kariery z rynkiem usług TSL. Targi są również miejscem wymiany wiedzy i doświadczenia. Organizatorzy co roku proponują uczestnikom szereg spotkań merytorycznych tj. seminaria, dyskusje, debaty.

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę organizatorów: https://translogistica.pl/