Aktualności

BDI Integritas, czyli powiew przyszłości.

BDI Integritas to elektroniczna blokada oraz plomba wielokrotnego użytku, która powstała we współpracy brytyjskiej firmy Maple oraz holederskiego SBS. Poza swoją podstawową funkcją zapewnia wcześniej nieosiągalne informacje o zdarzeniach związanych z dostępem do pojazdów.

Sposób użycia jest bardzo prosty. Po zamknięciu drzwi są automatycznie blokowane oraz plombowane, co eliminuje użycie kłódek, które łatwo zgubić lub zapomnieć, czy plomb, które są narażone na nadużycie. Jedynym sposobem na otwarcie blokady jest przyłożenie karty RFiD lub bezpieczne wygenerowanie klucza dostępu. Zapewnia to ścieżkę kontroli nad każdorazowym otwarciem drzwi: kto, kiedy i na jaki czas. Dzięki temu mamy pełną przejrzystość i możliwość rozliczenia całego towaru podczas tranzytu. Pozwala raportować niezindentyfikowane oraz nietypowe aktywności.

Można wybierać między ręcznym a automatycznym blokowaniem drzwi oraz między automatycznym a kolejnym numerem przyznawanych plomb. BDI Integritas jest kompatybilny z całą flotą, zarówno z drzwiami żaluzjowymi oraz skrzydłowymi. Firma Integritas dysponuje także funkcją dostępu w sytuacjach awaryjnych.