standardowe zabezpieczenie do kontenerów morskich, naczep z prętami pionowymi z regulacją blokady: 230 mm - 460 mm
Przeznaczenie:
standardowe zabezpieczenie do kontenerów morskich, naczep z prętami pionowymi z regulacją blokady: 230 mm - 460 mm 
Waga:
ok. 11 kg
Czas zamknięcia:
20 sekund
Wymiary:
ok. 48,5 cm x 43 cm x 12,3 cm
Materiał wykonania:
Odlew (2 części): stal pokryta ocynkiem galwanicznym, malowana proszkowo
Kłódka (cylinder):
kłódka SBS PL7000 lub ABLOY PL358 / możliwy do zastosowania system Master-Key (jeden klucz-wiele rozwiązań) lub system Key Alike (ten sam kod klucza)

SBS Cobra jest blokadą ciężkiego typu służącą do zamknięcia prętowych drzwi skrzydłowych lub kontenerów morskich / spedycyjnych. Cobra charakteryzuje się inteligentną konstrukcją i pomimo swoich gabarytów bez problem mieści się pomiędzy stalowe pręty zamykające kontener. Ma zastosowanie do wszystkich rodzajów drzwi skrzydłowych posiadających zamknięcia prętowe, zewnętrzne.

SBS Cobra posiada maksymalną odporność na włamanie. Zastosowanie do kontenerów, przyczep etc. Prosta i szybka w montażu. Blokada SBS COBRA jest najmocniejszym zabezpieczeniem w swojej klasie i pasuje do wszystkich standardowych kontenerów. Blokada jest regulowana w zakresie od 230 mm do aż 460mm.

SBS COBRA jest idealnym rozwiązaniem dla firm transportowych gdzie przyczepa/kontener jest zamieniany/wymieniany pomiędzy różnymi firmami transportowymi, ponieważ każdy kierowca może zablokować zabezpieczanie COBRA własną kłódką. Towary przy tym pozostają stale zabezpieczone.

Kłódka SBS PL7000 – kłódka jest jedną z niewielu kłódek dostępnych na rynku z wyciąganym uchem. Unikalny mechanizm blokujący nie może być sforsowany poprzez zastosowanie ogólnie dostępnych narzędzi na rynku..

Opracowany mechanizm przez SBS Holland z cylindrem odwróconym do góry dnem i obudową ze stali hartowanej, nierdzewnej. Cechy te wpływają na maksymalny poziom bezpieczeństwa.

Klucze są wyposażone w kartę kodową klucza, dzięki której bez problemu można dorobić kopie zapasowe.

Kłódki SBS PL 7000 są odporne na korozję i nawiercenia

CEN 5 / certyfikat SKG ***

Każda blokada z kłódką PL7000 może zostać wykonana na osobnym kodzie klucza lub w systemie Master Key (jeden klucz Matka – otwierający wszystkie blokady w systemie) oraz w systemie Key Alike (jeden kod klucza dla wszystkich blokad)

Kłódka ABLOY PL358 – jest jedną z najlepszych kłódek dostępnych na rynku. Unikalny mechanizm blokujący nie może być sforsowany poprzez zastosowanie ogólnie dostępnych narzędzi. Jej niepowtarzalność wynika także z możliwości wyciągnięcia ucha kłódki przez co produkt doskonale nadaję się do konstrukcji wielu blokad marki SBS.

W składzie mieszanki stali w szekli kłódki ABLOY PL358 występuje pierwiastek – bor, który dodatkowo utwardza stal. Kłódka opracowana została we współpracy z SBS Holland. Cylinder w kłódce odwrócony do góry dnem i obudowa ze stali hartowanej, nierdzewnej – wpływają na maksymalny poziom bezpieczeństwa.

Klucze są wytwarzane o wysokim profilu bezpieczeństwa, bez możliwości ich nieuprawnionego dorobienia i wyposażone w kartę kodową klucza.

Kłódki ABLOY PL 358 są odporne na korozję i nawiercenia.

CEN 5 / certyfikat SKG ***

Każda blokada z kłódką ABLOY PL358 może zostać wykonana na osobnym kodzie klucza lub w systemie Master Key (jeden klucz Matka – otwierający wszystkie blokady w systemie) oraz w systemie Key Alike (jeden kod klucza dla wszystkich blokad)