Produkty

Zabezpieczenie SBS BUDGET Container Lock

standardowe zabezpieczenie do kontenerów morskich, naczep z prętami pionowymi z regulacją blokady
Przeznaczenie:
standardowe zabezpieczenie do kontenerów morskich, naczep z prętami pionowymi z regulacją blokady
Waga:
4,25 kg
Czas montażu:
zapięcie blokady: 10 sekund
Wymiary:
szer.13cm x dł.48 cm x wys.13 cm
Materiał wykonania:
stal węglowa pokryta ocynkiem galwanicznym, malowana proszkowo
Kłódka/cylinder:
ABLOY/DUROF320 - kłódka trzpieniowa DURO z wkładką ABLOY, antyrozwierceniowa, możliwy do zastosowania system Master-Key, DUROF320 - kłódka trzpieniowa z wkładką stałą (brak możliwości Master-Key)

Do zakupu zapraszamy poprzez nasz sklep internetowy www.pvs-shop.pl

Kłódka/cylinder: ABLOY/DUROF320 – kłódka trzpieniowa DURO z wkładką ABLOY, antyrozwierceniowa, możliwy do zastosowania system Master-Key, DUROF320 – kłódka trzpieniowa z wkładką stałą (brak możliwości Master-Key)

SBS BUDGET Container Lock to stalowa klamra pozioma do blokowania rygli drzwi kontenera. Rozstaw ramion jest regulowany. Klamra spina pionowe stalowe rygle (pręty) blokujące, uniemożliwiając otwarcie drzwi. Zamykanie odbywa się poprzez zamontowanie kłódki na otwory w blokadzie. Wkładka zamkowa w kłódce jest odporna na wiercenia i wibracyjne metody otwierania.

SBS Budget Container Lock jest blokadą która ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Ta praktyczna blokada, która skutecznie chroni kontenery, przyczepy, naczepy lub pojemniki kontenerowe przed próbami włamania. Jest zabezpieczeniem bardzo łatwym w instalacji i zdemontowaniu.

Kłódka DURO F320 – blokada jest zamykana na kłódkę trzpieniową DuroF320. Jest to wysokiej jakości kłódka do wielu zastosowań. Posiada obudowę ze stali, w połączeniu ze stalowym cylindrem, co gwarantuje brak możliwości otworzenia kłódki poprzez zastosowanie ogólnie dostępnych narzędzi na rynku.
Specjalnie wbudowany cylinder został zaprojektowany tak, aby wytrzymać ingerencyjne metody wiercenia.

Korzyści SBS Budget Container Lock:

– Cena – stosunek jakości
– Łatwa w instalacji / zdemontowaniu
– Łatwa konserwacja

Nadaje się do:

  • Wszystkich przyczep z drzwiami skrzydłowymi z prętami stalowymi
  • Kontenerów morskich i spedycyjnych