Produkty

Zabezpieczenie SBS ANDIS 1100 King Pin Lock

zabezpieczenie blokujące sworzeń naczepy – KIN-PIN, uniemożliwienia sprzęgnięcia naczepy z ciągnikiem siodłowym (rekomendacja TAPA TSR)
Przeznaczenie:
zabezpieczenie blokujące sworzeń naczepy – KIN-PIN, uniemożliwienia sprzęgnięcia naczepy z ciągnikiem siodłowym (rekomendacja TAPA TSR)
Waga: 
ok. 8 kg 
Czas zamknięcia: 
10 sekund
Wymiary:
30 cm / 23 cm / 20 cm
Materiał wykonania:
gumowy odlew chroniący stalowy mechanizm blokujący trzpień, mechanizm wewnętrzny wykonany ze stali węglowej, utwardzonej.
Wkładka zamkowa: 
wkładka Abloy CL 658N antywłamaniowa, antyrozwierceniowa (kilka milionów kombinacji klucza), w kompl.2 klucze, istnieje opcja Master Key – jeden klucz-wiele zabezpieczeń.

Andis 1100 jest skuteczną, najwyższej jakości blokadą sworznia królewskiego w naczepach samochodów ciężarowych. Jest to ciężkie, solidne zabezpieczenie, cechujące się wysokim poziomem bezpieczeństwa Andis 1100 zapobiega przez nieuprawnionym zaprzężeniem ciągnika siodłowego z naczepą/przyczepą.

SBS Andis 1100 jest łatwe w użyciu, dzięki uchwytowi wykonanemu z kauczuku. Zewnętrzna część blokady jest wykonana z wysokiej jakości gumy, która ma za zadanie chronić przez wszelkimi próbami włamania się lub ingerencji w konstrukcję zabezpieczenia oraz obiciem na wypadek upadku z wysokości.

Blokada Andis 1100 jest zabezpieczeniem rekomendowanym przez TAPA TSR 3.

SBS Andis 1100 chroni zarówno sam sworzeń naczepy jak i śruby go mocujące. Zabezpieczenie wyposażone jest w taśmę odblaskową zapewniającą lepszą widoczność zamontowanej blokady w ciemności.

W zabezpieczeniu SBS Andis 1100 jest zamontowana najwyższej jakości wkładka zamkowa ABLOY CL 658N. Wkładka posiada certyfikaty jakościowe potwierdzające skuteczną ochronę przez próbami wiercenia i włamania. Wkładka zamkowa – ABLOY CL 658N jest zabezpieczona przed zanieczyszczeniami, odporna na wilgoć, niskie temperatury, przewiercenia oraz wibracyjne metody włamań. Możliwość zastosowania systemu jeden klucz – wiele urządzeń (system Master-Key).