SBS / PVS na 7th SASMA Business Security Conference

Prezentacja oferty na 7th konferencji SASMA Business Security Conference w Warszawie

logo_sasmaW dniach 26 ? 27 listopada 2015 r. w Warszawie w Hotelu Okęcie Airport odbyła się konferencja organizowana przez polską firmę doradczo-szkoleniową SASMA, która działa w branży bezpieczeństwa dla biznesu.

Coroczna konferencja ?7th SASMA Business Security Conference? to największe wydarzenie w branży bezpieczeństwa biznesu w Środkowo-Wschodniej Europie. Tegorocznej konferencji przyświecało hasło ?Your business challenges: today & tomorrow?, co miało na celu położenie nacisku na wciąż rosnące znaczenie bezpieczeństwa w świetle współczesnych zagrożeń oraz zwiększenie świadomości o bezpieczeństwie jako inwestycji w przyszłość firmy.

 

DSC_0450

 

Firma DG CORP SBS-PVS była jednym z głównych sponsorów tej konferencji.

Podczas dwudniowej konferencji były prezentowane rozwiązania zabezpieczeń dla transportu i logistyki. Nasze stoisko odwiedzali specjaliści do spraw bezpieczeństwa na co dzień związani z branżą transportu i logistyki, zwłaszcza właściciele firm transportowych. Wśród naszych Gości byli także menedżerowie i dyrektorzy firm produkcyjnych, dystrybucyjnych, importerów, eksporterów oraz firm sektora TSL.

 

20151126_105806