SBS i PVS na targach TRANSPOLAND 2015

Firma SBS-PVS Poland zadebiutowała na Międzynarodowych Targach Transportu i Logistyki w Warszawie odbywających się od 4-6 listopada 2015.

Podczas trzech dni trwania targów, wystawę i nasze stoisko odwiedzili specjaliści na co dzień związani z branżą transportu i logistyki.

Szczególnie cieszyły nas odwiedziny naszych stałych Klientów.

Nasze stoisko cieszyło się zainteresowaniem zwłaszcza właścicieli firm transportowych, menadżerów firm logistycznych i transportowych. Byli wśród nich także właściciele, menedżerowie i dyrektorzy firm produkcyjnych, dystrybucyjnych, importerów, eksporterów oraz firm sektora TSL.

 

slide02

 

Problem kradzieży i włamań w transporcie jest ? zwłaszcza w ostatnim czasie coraz większy, a skala napływu nielegalnych imigrantów przybiera na sile. Dlatego też coraz większym zainteresowaniem cieszą się profesjonalne zabezpieczenia i systemy zabezpieczeń, które skutecznie zapobiegają temu problemowi.

Na Międzynarodowych Targach Transportu i Logistyki Transpoland w Warszawie zaprezentowaliśmy naszą pełną ofertę ponad 50 różnych rodzajów mechanicznych zabezpieczeń dedykowanych dla transportu a także nowatorskie systemy telematczne, coraz bardziej popularne i wymagane przez wielu zleceniodawców transportu.

 

slide03

 

W targach wzięło udział 113 Wystawców z 20 państw i blisko 3 500 odwiedzających Gości z 29 państw, oraz 75 dziennikarzy. Oceniamy pozytywnie nasz debiut i udział w targach Transpoland i już teraz zapraszamy naszych obecnych i przyszłych Klientów listopadzie 2016 roku do ponownego odwiedzenia naszego stoiska na Transpoland 2016, gdzie zaprezentujemy kolejne nowości i propozycje dla firm transportowych i logistycznych.

 

Baner_Targi