Przejęcie Cotraco przez SBS ? nowa jakość

SBS przejmuje działalność firmy Cotraco ? lidera zabezpieczeń paliwowych

cotraco_logoMamy wielką przyjemność ogłosić, że SBS przejęła działalność Cotraco, holenderskiej firmy założonej w 2012 roku. Krótko po wprowadzeniu i zaprezentowaniu systemu ADS-system (Anti-Theft-Diesel-System), Cotraco zyskał reputację jako lider rynku w bezpieczeństwie paliwowym. Aby pozostać na tym poziomie konieczne było zwiększenie skali i zasięgu działania, aby zagwarantować ciągłość i rozwój produktów. Dynamiczny rozwój współpracy na linii SBS i Cotraco w ciągu kliku ostatnich lat spowodował zrodzenie się pomysłu połączenia sił i wspólnego rozwoju na rynku zabezpieczeń paliwowych.

Z myślą o przyszłości

Przejęcie to umacnia pozycję SBS jako lidera rynku logistycznego w branży bezpieczeństwa i ochrony, na co wpływa techniczne i handlowe know-how zabezpieczeń paliwowych niezbędne do utrzymania tej pozycji.
SBS widzi wielką szansę i możliwość zbudowania przewagi na rynku w tym sektorze poprzez dodanie innowacji i unikalnych produktów Cotraco.

Nowe rozwiązania Cotraco wzbogacają ofertę

cotracoSBS poprzez rozwój oferty o produkty Cotraco może w pełni zaspokoić niemal wszystkie potrzeby logistyczne związane z bezpieczeństwem transportu i przewożonego ładunku.
Nowości Cotraco w naszej ofercie to:

 

 

  • zabezpieczenia kół i koła zapasowego
  • ADS (Elektroniczny system Anti-Diesel-Theft)
  • Kockon Series (modułowe wbudowany anty-Syfon urządzenia z 0 litrów drenażu)

Aby uzyskać pełny przegląd produktów, zachęcamy także do odwiedzin strony www.cotraco.eu, która to strona nadal pozostanie aktywna i dostępna dla wszystkich zainteresowanych.

 

949x299_banner-3